Sven Car s.r.o., Ostrava
Novinky a akce Volvo

NOVINKY A AKCE

Mgr. Jana Murínová
Fleet & Marketing Manager, English speaking
Mgr. Jana Murínová
Fleet & Marketing Manager, English speaking

OBLÍBENÁ EDICE VOLVO OCEAN RACE V90CC JE TADY

Automobilka Volvo Cars odhalila speciální verzi svého cenami ověnčeného, všestranně nadaného kombíku V90 Cross Country, prostřednictvím níž chce oslavit zahájení ročníku 2017–2018 závodu Volvo Ocean Race.

Od ostatních sourozenců řady 90 se model V90 Cross Country v edici Volvo Ocean Race liší především svým speciálním výrazným designem a barevnou paletou vybavení interiéru. Při pohledu zvenku rozhodně upoutají pozornost matně šedé a jasně oranžové detaily, které ladí s perleťově bílým lakem Crystal White, se speciálními koly a s prošíváním v interiéru. Mimoto se může pochlubit širokou škálou speciálně vyvinutých funkcí – od integrované přenosné svítilny přes přídavné napájecí zásuvky až po chytré vodě a nečistotám odolné materiály.

To ale není všechno!

 

Více informací

ORIGINÁLNÍ KOMPLETNÍ ZIMNÍ KOLA VOLVO

S blížícím se příchodem mrazů a zimy nastává čas zimních pneumatik a díky našim odborným technikům společnosti Volvo s rozsáhlými znalostmi jednotlivých modelů značky, Vám dokážeme poradit jak s novými disky, tak zimními pneumatikami ve chvíli, kdy je to potřeba. U nás budete mít jistotu, že budou zakoupené disky a pneumatiky splňovat bezpečnostní standardy automobilky Volvo a umožní Vám vytěžit z Vašeho vozu to nejlepší.

 

Více informací

VOLVO NA ČESKÉM BĚHU ŽEN

Měli jste jedinečnou možnost získat startovné na Českém běhu žen zdarma, jehož součástí bylo i úžasné originální triko značky Nike.

Atmosféra dne byla úžasná a všichni jsme si to moc užili.

 

Více informací

SVEN CAR CUP

10.6.2017 proběhl již 4. ročník golfového turnaje SVEN CAR CUP, který se jako každý rok konal v Golf Clubu Města Albrechtice.

 

 

Více informací

Rozloučení Volva XC60: neopakovatelná nabídka

Loučení s oblíbeným modelem XC60 nyní zpříjemňuje akční nabídka Volvo, která zahrnuje finanční zvýhodnění ve výši 100 000 Kč vč. DPH, servisní smlouvu na pět let nebo do najetí 150 tisíc kilometrů, pětiletou záruku a stejně dlouhou asistenci a navíc kompletní sadu zimních kol R18. Nabídka platí do vyprodání zásob.

Stále ještě máme poslední  kousky skladem, tak neváhejte!!!

Více informací

NOVÉ VOLVO V90 CROSS COUNTRY VE SKI ARÉNĚ KARLOV

Síla, kterou nelze přehlédnout. Přesvědčit se o tom mohli návštěvníci Ski Arény Karlov o víkendu 18.-19. března 2017

 

Více informací

BUĎTE SI ZA VOLANTEM SVÉHO VOLVA JISTĚJŠÍ

Sven Car, s. r. o. ve dne 26.11.2016 pořádal unikátní akci na polygonu v areálu centra bezpečné jízdy Libros Ostrava.

 

Více informací

BÁRA ZÁVADOVÁ SI VYZKOUŠELA JEZDIT ROK VE V40CC

Bára Závadová od nás dostala příležitost vyzkoušet si Volvo V40CC po dobu jednoho roku.

S autíčkem byla nad míru spokojena a vracela ho se slzou v oku :-)

Více informací

VOLVO XC90 NA HORÁCH

Když se sejdou krásná auta v krásné prostředí, je z toho krásný zážitek.
Více informací

REGISTRACE VAŠEHO VOZIDLA

Víme, že je Váš čas vzácný, a tak když můžeme udělat něco za Vás, rádi to uděláme.

Více informací

PŘEDÁNÍ NOVÉHO VOZU

Váš nový vůz Vám rádi dovezeme k Vám domů nebo do kanceláře.
Více informací

PŘÍSLUŠENSTVÍ NA VAŠE VOLVO

Video ukázka příslušenství, které si na své Volvo u nás můžete objednat. Pro bližší informace o aktuálních cenách a dostupnosti daného příslušenství prosím kontaktujte kolegu uvedeného v kontaktech v sekci příslušenství.

Více informací

NOVÉ VOLVO XC90 NA GOLFU

Sven Car pořádal netradiční den otevřených dveří nového Volva XC90 v podhůří Jeseníků.

Více informací

ŠKOLA SMYKU

Sven Car uspořádal pro čerstvé majitele nových vozů značky Volvo trénink krizových situacích v podobě Kurzu bezpečné jízdy.
Více informací

PRODLOUŽENÁ ZÁRUKA VOLVO CAR

PŘIDANÁ HODNOTA PRO VÁŠ VŮZ

Během trvání dvouleté záruky výrobce si můžete prostřednictvím nás sjednat Prodlouženou záruku Volvo Car na dobu 12, 24 nebo 36 měsíců, které ve všech případech platí do ujetí 150 000 km. Podmínkou sjednání Prodloužené záruky je pouze maximální nájezd 60 000 km v době uzavírání smlouvy.


Více informací
Zavřít

OBLÍBENÁ EDICE VOLVO OCEAN RACE V90CC JE TADY

SLYŠELI JSTE JIŽ O PROJEKTU VOLVO OCEAN RACE?

Jedním z cílů společnosti Volvo je snaha minimalizovat dopad činnosti na okolní svět. Inovativní přístup tohoto projektu, jehož cílem je vypořádat se se zásadním ekologickým problémem, dokonale souzní s naší filozofií a s našimi cíli. Proto se společnost Volvo Cars rozhodla věnovat 100 eur, utržených z prodeje každého z prvních 3 000 vyrobených vozů Volvo V90 Cross Country v edici Volvo Ocean Race, na podporu vědeckého programu za...loženého při závodě Volvo Ocean Race, jehož smyslem je boj proti plastům zamořujícím oceány. Výsledná celková darovaná částka 300 000 eur jen podtrhuje dlouhodobý závazek společnosti Volvo Cars k péči o životní prostředí.
V rámci vědeckého programu Volvo Ocean Race Science Programme budou lodě závodící v letošním ročníku vybaveny celou řadou rozmanitých senzorů určených k zachycování informací o vodním prostředí v těch nejodlehlejších oceánských oblastech. Mezi získané informace budou patřit údaje o teplotě, barometrickém tlaku, proudech nebo rychlosti větru, které pomohou vědcům po celém světě přesněji stanovit předpovědi počasí a vytvořit klimatické modely. Mimoto budou lodě v mořské vodě kolem sebe měřit obsah soli, úroveň znečištění rozpuštěným CO2 a množství řas. V kombinaci s dalšími údaji o mikroplastech pomohou tato měření vytvořit komplexnější obraz o míře znečištění oceánů plasty a o jejich vlivu na život v těchto vodách.

Samotné Volvo V90 Cross Country v edici Volvo Ocean Race pomůže bojovat proti znečištění moří svou výbavou, jako jsou koberečky z Econylu®, což je materiál vyrobený ze 100 % recyklovaného nylonu, a to včetně rybářských sítí vylovených z mořského dna.

Zavřít

ORIGINÁLNÍ KOMPLETNÍ ZIMNÍ KOLA VOLVO

Říkáte si, proč kupovat právě kompletní zimní kola značky Volvo? Zde Vám dáme hned několik důvodů:

1. Automobilka Volvo vybrala a otestovala ty nejlepší pneumatiky předních výrobců kvalitních pneumatik, které nakombinovala s originálními hliníkovými disky Volvo tak, aby se výsledná kola mohla pochlubit skvělými jízdními vlastnostmi, kvalitou, krásným vzhledem a nižší spotřebou. Např. s Technologii Silent Sidewall (tiché bočnice) se zvyšuje jízdní komfort aktivním filtrováním zvuku a vibrací vytvářených na jízdním povrchu, díky čemu bude Vaše jízda tišší, než s klasickými pneumatikami.

2. Všechny pneumatiky značky Volvo jsou každoročně důkladně testovány v drsných zimních podmínkách v Laponsku, okrese Jokkmokk, který byste našli kousek za severním polárním kruhem. Na základě výsledku testů vybíráme ty nejlepší a nejbezpečnější zimní pneumatiky či kompletní kola.

3. My Vám můžeme doporučit kompletní kola, která jsou pro Váš konkrétní model Volvo těmi nejvhodnějšími a nejlépe odpovídají Vašemu jízdnímu stylu, vkusu a jízdním podmínkám, ve kterých se nejčastěji pohybujete.

Přijďte se poradit do našeho dealerství, těšíme se na Vás!

Nabídka kompletních zimních kol zde: https://www.volvocars.com/ cz/sluzby/vyber-a-koupe/ sezonni-nabidka-zimnich-kol

Zavřít

VOLVO NA ČESKÉM BĚHU ŽEN

V roce 2017 jsme byli partnerem tohoto vyjímečného Ostravského běhu pro ženy.
Pánové i dámy měli možnost absolvovat testovací jízdu s některým z našich exkluzivních modelů.
Ženy si mohly vybrat, zda poběží jednu z tratí nebo zvolí chůzi s holemi. Také děti si mohli zaběhat. Byl to den plný zábavy a legrace.

 

Zavřít

SVEN CAR CUP

CO JE SVEN CAR CUP

Otevřený venkovní turnaj pro hráče golfu. Zařazena je soutěž Nearest to the pin na jamce č.6. Kategorie Muži a Ženy, dohromady však v každé kategorii budou hráči s HCP a bez HCP. Herní systém je na brutto rány. Turnaj pod záštitou společnosti Sven Car s.r.o. autorizovaný dealer vozů Volvo.

Příští rok se na vás opět těšíme.

Zavřít

Rozloučení Volva XC60: neopakovatelná nabídka

Volvo XC60 je jedním z nejoblíbenějších modelů švédské automobilky a od roku 2009 nejprodávanějším volvem vůbec. Jen v tuzemsku se jej od roku 2008, kdy bylo uvedeno na český trh, do konce loňského roku prodalo na pět a půl tisíce kusů. V Evropě se stalo dokonce úplně nejprodávanějším středně velkým SUV roku 2015. Před příchodem jeho nástupce, postaveného již na platformě SPA, mohou zájemci o tento populární model naposledy využít... atraktivní nabídku.
V rámci výjimečné akce získají hned několik výrazných benefitů.
Loučení s oblíbeným modelem XC60 nyní zpříjemňuje akční nabídka Volvo, která zahrnuje finanční zvýhodnění ve výši 100 000 Kč vč. DPH, servisní smlouvu na pět let nebo do najetí 150 tisíc kilometrů, pětiletou záruku a stejně dlouhou asistenci a navíc kompletní sadu zimních kol R18. Nabídka platí do vyprodání zásob.

Zavřít

SEZÓNNÍ NABÍDKA ZIMNÍCH KOL

Protože jsou technici pracující u autorizovaných dealerů Volvo odborníky na vozy Volvo, mohou Vám díky svým rozsáhlým znalostem jednotlivých modelů nejlépe poradit ve chvíli, kdy budete potřebovat nové disky a zimní pneumatiky pro svůj vůz.

http://www.volvocars.com/cz/sluzby/vyber-a-koupe/sezonni-nabidka-zimnich-kol

Zavřít

NOVÉ VOLVO V90 CROSS COUNTRY VE SKI ARÉNĚ KARLOV

http://www.volvodirect.cz/cenik/V90_cenik.pdf

Představujeme Vám harmonicky vyvážené spojení skandinávského designu, precizního řemeslného zpracování a schopnosti za každého počasí si hravě poradit s každou cestou. Zatímco díky velkým kolům a zvýšenému podvozku získáte sebejistotu při jízdě v lehkém terénu, spodní kryt předního nárazníku a rozšíření lemů blatníků v černém odstínu Charcoal (nebo v barvě karoserie) dodají Volvu V90 Cross Country na robustnějším vzhledu.

 

 

 

 

Zavřít

BUĎTE SI ZA VOLANTEM SVÉHO VOLVA JISTĚJŠÍ

Cílem bylo vyzkoušet si jízdní vlastnosti nových modelů, poznat všechny jeho funkce a dokázat využít maxima technologických a případně i bezpečnostních systémů.

Akce zaměřena na testovací jízdy v krizových situacích na kluzných a smykových plochách v nových modelech V90, S90, XC90.

 

Zavřít

BÁRA ZÁVADOVÁ SI VYZKOUŠELA JEZDIT ROK VE V40CC

Po celý rok 2016 jste mohli Báru vidět v tomhle sympatickém Volvu V40CC.

Gratulujeme Báře k získání titulu Nejlepší sportovec Ostravy 2015 a přejeme ji mnoho úspěchu v dalších letech.

Zavřít

VOLVO XC90 NA HORÁCH

Sven Car pořádal pro své klienty, kteří již v krásném novém Volvu XC90 jezdí, wellness víkend v nádherném prostředí Beskyd v luxusním resortu Ondrášův Dvůr. Svézt se mohl přijít každý, kdo měl zájem.

Zavřít

REGISTRACE VAŠEHO VOZIDLA

V rámci našich služeb nabízíme při nákupu vozidla našim klientům registraci nového nebo zánovního vozidla. Cena registrace v Ostravě je 1.100Kč. Cena registrace vozidla v Opavě, Frýdku - Místku, Havířově 1.200Kč. Cena registrace vozidla v Karviné, Frenštátě, Rožnově 1.500Kč. K zánovním vozidlům je potřeba také provést evidenční kontrolu, jejíž cena je 1.000Kč. Všechny ceny jsou vč. DPH a zahrnují již zákonem stanovené poplatky. Bližší informace Vám rád poskytne prodejní tým.

Zavřít

PŘEDÁNÍ NOVÉHO VOZU

Je pro Vás časově náročné vyzvednout si Váš nový vůz v našem dealerství? Nevadí. Rádi Vám Vaše nové Volvo dovezeme k Vám. Bližší informace Vám rád poskytne náš prodejní tým.

Zavřít

PŘÍSLUŠENSTVÍ NA VAŠE VOLVO

Příslušenství, které si u nás na své Volvo můžete objednat.

Zavřít

NOVÉ VOLVO XC90 NA GOLFU

Sven Car uspořádal představení nového Volva XC90 v červnu roku 2015 v podhůří Jeseníků v malebné golfové akademii Golf Club Město Albrechtice. Zájemci si zde mohli vyzkoušet nové SUV v extrémních podmínkách zdejších horských cest a zúčastnit se golfového turnaje, jehož cenou bylo zapůjčení tohoto krasavce na víkend. I děti si přišly na své a v doprovodu svých rodičů měly možnost zastřílet si ze vzduchovky. Počasí vyšlo nádherné a nechybělo i grilované selátko.

Zavřít

ŠKOLA SMYKU

Naši zákazníci měli možnost vyzkoušet si co jejich nové Volvo dokáže, co dokáži oni sami a jaké jsou hranice jejich řidičských dovedností. Dobrý řidič je připravený řidič. Kurz tedy obsahoval trénink zvládání krizových situacích na vozovce jako například nedotáčivý smyk, přetáčivý smyk, aquaplannig, krizové brždění, vyhýbání se překážkám ve ztížených podmínkách.

Zavřít

PRODLOUŽENÁ ZÁRUKA VOLVO CAR

Prodloužená záruka Volvo nabízí tyto výhody:

Komplexní ochrana před náklady na opravy poruch nad rámec záruky výrobce.

Garantovaná likvidita v případě oprav platí po celé Evropě.

Zvýšení hodnoty vozu.

Nároky plynoucí ze záruky lze přenést na příštího majitele.

Používání originálních dílů Volvo.

Záruka odborného, profesionálně vyškoleného servisního týmu.