Sven Car s.r.o., Ostrava
Novinky a akce Volvo

NOVINKY A AKCE

Mgr. Jana Murínová
Fleet & Marketing Manager, English speaking
Mgr. Jana Murínová
Fleet & Marketing Manager, English speaking

LIMITOVANÁ NABÍDKA ZVÝHODNĚNÍ MODELŮ XC60,V90,S90

AKČNÍ NABÍDKA CENOVÉHO ZVÝHODNĚNÍ U DANÝCH MODELŮ. FINANCOVÁNÍ ÚVĚREM, FINANČNÍM LEASINGEM NEBO OPERATIVNÍM LEASINGEM. AKCE JE KAPACITNĚ OMEZENA.

AKČNÍ NABÍDKA SKLADOVÝCH VOZIDEL

KOMPLETNÍ NABÍDKU NAŠICH ZVÝHODNĚNÝCH SKLADOVÝCH VOZIDEL NAJDETE NA NAŠICH WEBOVÝCH STRÁNKÁCH V ZÁLOŽCE NABÍDKA/SKLADOVÉ VOZY.

FACEBOOKOVÉ STRÁNKY - A NIC VÁM NEUNIKNE

Přehled nejaktuálnějšího dění u nás naleznete na našich facebookových stránkách. Těšíme se na Vás.

OPERATIVNÍ LEASING NA VÁŠ NOVÝ VŮZ TED VÝHODNĚ

Nabízíme zajištění operativního leasingu na Váš nový vůz. Jezděte bez starostí tak dlouho, jak budete chtít. Akční slevy vám rádi sdělíme při osobním jednání.

VOLVO NA SNĚHU

LEDNOVÝ VÍKEND JSME BYLI SOUČÁSTÍ SNOW TOUR 2018 V LYŽAŘSKÉM AREÁLU BÍLÁ, KDE BYL PRO VÁS PŘIPRAVEN BOHATÝ PROGRAM, SOUTĚŽ O SKI PASY A HODNOTNÉ CENY A NAŠE KRÁSNÁ AUTA.

 

OBLÍBENÁ EDICE VOLVO OCEAN RACE V90CC JE TADY

Automobilka Volvo Cars odhalila speciální verzi svého cenami ověnčeného, všestranně nadaného kombíku V90 Cross Country, prostřednictvím níž chce oslavit zahájení ročníku 2017–2018 závodu Volvo Ocean Race.

Od ostatních sourozenců řady 90 se model V90 Cross Country v edici Volvo Ocean Race liší především svým speciálním výrazným designem a barevnou paletou vybavení interiéru. Při pohledu zvenku rozhodně upoutají pozornost matně šedé a jasně oranžové detaily, které ladí s perleťově bílým lakem Crystal White, se speciálními koly a s prošíváním v interiéru. Mimoto se může pochlubit širokou škálou speciálně vyvinutých funkcí – od integrované přenosné svítilny přes přídavné napájecí zásuvky až po chytré vodě a nečistotám odolné materiály.

To ale není všechno!

 

ORIGINÁLNÍ KOMPLETNÍ ZIMNÍ KOLA VOLVO

S blížícím se příchodem mrazů a zimy nastává čas zimních pneumatik a díky našim odborným technikům společnosti Volvo s rozsáhlými znalostmi jednotlivých modelů značky, Vám dokážeme poradit jak s novými disky, tak zimními pneumatikami ve chvíli, kdy je to potřeba. U nás budete mít jistotu, že budou zakoupené disky a pneumatiky splňovat bezpečnostní standardy automobilky Volvo a umožní Vám vytěžit z Vašeho vozu to nejlepší.

 

VOLVO NA ČESKÉM BĚHU ŽEN

Měli jste jedinečnou možnost získat startovné na Českém běhu žen zdarma, jehož součástí bylo i úžasné originální triko značky Nike.

Atmosféra dne byla úžasná a všichni jsme si to moc užili.

 

SVEN CAR CUP

10.6.2017 proběhl již 4. ročník golfového turnaje SVEN CAR CUP, který se jako každý rok konal v Golf Clubu Města Albrechtice.

 

 

BUĎTE SI ZA VOLANTEM SVÉHO VOLVA JISTĚJŠÍ

Sven Car, s. r. o. pro své klienty pravidelně pořádá unikátní akce na polygonu v areálu centra bezpečné jízdy Libros Ostrava.

 

PRODLOUŽENÁ ZÁRUKA VOLVO CAR

PŘIDANÁ HODNOTA PRO VÁŠ VŮZ

Během trvání dvouleté záruky výrobce si můžete prostřednictvím nás sjednat Prodlouženou záruku Volvo Car na dobu 12, 24 nebo 36 měsíců, které ve všech případech platí do ujetí 150 000 km. Podmínkou sjednání Prodloužené záruky je pouze maximální nájezd 60 000 km v době uzavírání smlouvy.